FAQ

Domena to adres strony w internecie. Po wpisaniu nazwy domeny, przeglądarka wyświetla stronę, która jest połączona z konkretną nazwą. Domeny możemy podzielić na te wyższego poziomu (.pl .gov. com .de) oraz niższego na przykład .com.pl. Domeny można podzielić na płatne i darmowe. Warto zaznaczyć, że wykupując domenę nie stajemy się jej właścicielami a jedynie zapewniamy sobie wyłączność na jej użytkowanie.

Hosting to miejsce w sieci na pliki, strony WWW oraz pocztę.
Do wyboru są 3 rodzaje usług:
Serwer wirtualny to wydzielone konto na serwerze, którego zasoby — dysk, procesor, pamięć RAM — współdzielisz z kontami innych klientów.
Serwer VPS to przestrzeń serwera wydzielony z serwera fizycznego, z dostępem do systemu operacyjnego i z gwarantowanym dostępem do zasobów.
Serwer dedykowany to fizyczny maszyna serwera stojąca w serwerowni, oddana w całości do dyspozycji klienta. Serwer dedykowany to najbardziej profesjonalne, a zarazem kosztowne rozwiązanie.

Przede wszystkim należy określić zapotrzebowania, w przypadku małej strony nie potrzebujemy tak wydajnego hostingu jak jest to w przypadku rozbudowanych sklepów internetowych.
Trzeba zwrócić uwagę na to, jaki dostajemy przydział procesora i ile pamięci RAM. Jest to ważne w przypadku dużych stron internetowych (portale, sklepy internetowe). Warto również mieć dostęp do panelu admina który pozwala na sprawne zarządzanie kontem.
Konieczne jest sprawdzenie, czy ceny, które są w ofercie, to ceny ostateczne, czy tylko początkowe na pierwszy rok. Czasami cena za pierwszy rok jest kilkukrotnie mniejsza od rynkowej, ale zapłacimy za to podwójnie po upływie roku.
Jeśli planujemy utworzyć dużą ilość skrzynek pocztowych, trzeba sprawdzić w ofercie, czy są limity ilościowe lub pojemnościowe.

1. Strona internetowa zawsze jest dostępna
2. Pozwala dotrzeć do szerszego grona odbiorców
3. Pomaga klientom odnaleźć nas w sieci
4. Ułatwia komunikacje z klientem
5. Zwiększa prestiż oraz zaufanie
6. Pełni rolę broszury informacyjnej o naszej firmie

Strony oparte o szablony działają szybko i potrafią wyglądać dobrze. Jednak tylko w przypadku indywidualnego projektu możesz być pewny, że dostaniesz stronę która spełni Twoje wymagania.

Dobre logo przede wszystkim wyróżnia markę, dlatego powinno być oryginalne i łatwe do zapamiętania. Poniżej tylko kilka zalet dlaczego warto zainwestować w dobre logo:

 • Decyduje o pierwszym wrażeniu,
 • Pomaga dotrzeć do grupy docelowej,
 • Ma duży wpływ na rozpoznawalność marki,
 • Przyciąga uwagę,
 • Pozwala wyróżnić się na tle konkurencji,
 • Jest jednym z głównych elementów tworzenia spójnego wizerunku marki.

to strony internetowe, które automatycznie dostosowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.
Nawigacja takich stron, zmienia się na urządzeniach mobilnych tak, aby była łatwiejsza w obsłudze na mniejszych wyświetlaczach. W responsywnych stronach dostosowuje się wielkość czcionek, odstępy, obrazki i wiele innych elementów wyglądu serwisu. Zmiany te zwiększają czytelność strony oraz ułatwiają jej obsługę, dzięki czemu użytkownicy nie zniechęcą się podczas przeglądania treści.
Poniżej tylko kilka z zalet responsywnych stron:

 • jedna strona – wiele urządzeń
 • naturalne pozycjonowanie google
 • mniejszy koszt budowy strony niż w przypadku kilku stron
 • brak potrzeby przybliżania na urządzeniach mobilnych
CMS jest aplikacją która pozwala na łatwe wprowadzanie oraz zarządzanie treścią. Obecnie najpopularniejszym CMSem jest WordPress, to właśnie na nim możemy stworzyć dla Ciebie stronę internetową.
to narzędzie do budowania stron opartych na CMS WordPress typu przeciągnij i upuść, które umożliwia łatwe tworzenie niestandardowych układów WordPress. To co jest największą siłą kreatora to jego możliwości w tworzeniu bardzo prostych a także bardzo rozbudowanych szablonów, bogatych w liczne nieszablonowe rozwiązania i elementy dynamiczne
 • Prosty i przejrzysty interfejs edytora strony
 • Cykliczne aktualizacje
 • Wsparcie techniczne i duża społeczność
 • Bogata biblioteka widżetów i szablonów

to optymalizacja stron internetowych pod kątem wyszukiwarki, działania mające na celu przygotowanie strony aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższą pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki.

Zwykle jesteśmy w stanie uruchomić stronę do 7 dni, najczęstszą przyczyną przeciągania projektu jest słaby kontakt z klientem oraz brak materiałów od klienta. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego staramy się skończyć projekt najszybciej jak to możliwe.

Tak, strona będzie znajdować się na najlepszych serwerach oraz dostanie zabezpieczenie SSL

Tworząc strony korzystamy z CMS WordPress, dlatego po zalogowaniu do panelu administracyjnego klient z łatwością może edytować zawartość na stronie, zmieniać teksty, dodawać galerie itp.

Tak, strona będzie dostosowywała swój wygląd do ekranu urządzenia na którym będzie wyświetlana.

Nie mamy ograniczeń w ilościach poprawek (oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku 🙂

Nie pobieramy żadnych opłat abonamentowych, za usługę płacisz tylko raz do tego dochodzi jeszcze coroczne utrzymanie domeny i hostingu

Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że strona którą dla Ciebie stworzymy, będzie znajdowała się na szybkich i bezpiecznych serwerach. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie dlatego realizujemy projekt do uzyskania pełnej satysfakcji klienta.

Tak, system CMS WordPress jest bardzo prosty w obsłudze, nasi klienci nie mają problemów z obsługą

Tak, możliwość rozbudowy jest w każdym momencie zarówno treści jak i funkcji

Gotowa strona internetowa będzie przeniesiona na wskazany przez klienta hosting oraz domenę

Tak, strona może mieć dowolny wygląd, na życzenie klienta możemy skorzystać z szablonu